Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Miste Fytyre
Ndonjëherë moti i nxehtë ose i lagësht mund të na bëjnë të ndjehemi të varur me koë poshtë. Ky është momenti kur spërkatjet e misteve tona të fytyrës vijnë në ndihmë Ju mund të spruconi rrugën tuaj për në hidratim të freskët, me pamje të hidratuar dhe të ndjeheni mirë me të gjitha mistet tona ftohëse të fytyrës. Skin Defence Multi-Protection Face Mist SPF30 PA ++ krijon një mjegull si re me një përfundim të padukshëm që ndihet i freskët, duke ndihmuar të vendosni një shkëlqim në lëkurën tuaj dhe një pranverë në hapin tuaj. Ose nëse ndjenja e tronditjes është më e madhe, provoni Mistin tonë Energjik të Fytyrës me Vitaminë C, e cila ndihmon për të rifreskuar menjëherë lëkurën, duke e lënë atë të ndjehet e zgjuar. Mistet tanë të fytyrës janë ekipi juaj i ëndrrave hidratuese në lëvizje.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
For sensitive skin
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Anti - Pollution
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë mikse
6.40€
8.00€
Shto në shportë
Total: 4
Të rekomanduara
20%
For sensitive skin
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Anti - Pollution
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë mikse
6.40€
8.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave