Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Kremra, maska, vajra nate
Lëkura juaj meriton të përkëdhelet, dhe ne jemi këtu për t'ju ndihmuar me gamën tonë të produkteve për kujdesin e lëkurës brenda natës. Nga maskat e gjumit te kremrat tona më të mira të natës, maskat e natës dhe locionet, të gjitha janë këtu për t'ju ndihmuar të dukeni si vetja juaj më e mirë. Yin në yang të një kremi të mirë dite, maskat brenda natës janë perfekte për kur ju keni qenë i dobët në kapjen e atyre zzz. E mira? Hidratuesit tanë, siç është kremi ynë ikonik i Vitaminës E të Natës, do të bëjnë punën e vështirë për ju duke ndihmuar në rifreskimin e lëkurës tuaj ndërsa po flini bukurinë tuaj. Lexoni udhëzuesin tonë për kremrat më të mira të natës.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
MJET PËR FYTYRËN
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
25.60€
32.00€
Shto në shportë
20%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidruar
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të lodhur
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË E GJUMIT
28.80€
36.00€
Shto në shportë
Total: 14
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
MJET PËR FYTYRËN
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
25.60€
32.00€
Shto në shportë
20%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidruar
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të lodhur
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave