Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Higjiena e Meshkujve
Hej zotërinj, ne e kuptojmë lëkurën tuaj. Pavarësisht nëse doni të qëndroni në breg ose të zhyteni në thellësi, ne kemi zhvilluar një gamë gjithëpërfshirëse për lëkurën dhe rrojen e meshkujve, të përshtatur për ju. Cilado qoftë mjekra, cilido qime e çuditshme e fytyrës që keni, ne i kemi mbuluar nevojat tuaja: xhel rroje për burra, produkte për fytyrën e burrave dhe produkte për pastrimin e burrave. Maca Root & Aloe Cooling Pas-Shave Water Gel zvogëlon shfaqjen e acarimit pas rruajtjes. Kremi ynë i Rrojes Zbutës me Maca Root & Aloe për Meshkuj do të lërë lëkurën e sapo rruar të ndjehet e lëmuar dhe e hidratuar. Sa bukur! Lexoni udhëzuesin tonë për Higjenën e Meshkujve për më shumë këshilla dhe truke.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar
12.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E THATË
15.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
Përfundim natyral
10.00€
Shto në shportë
Total: 7
Të rekomanduara
Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar
12.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E THATË
15.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
Përfundim natyral
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave