Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Balsam dhe Gjalp Buzësh
Buzët: ne i përdorim ato për të puthur, biseduar, buzëqeshur - të gjitha gjërat e rëndësishme - kështu që me të drejtë, duhet të kujdesemi për to. Përkëdhelni buzën tuaj në përsosmëri me gamën tonë të kujdesit për buzët. Kemi balsam buzësh, gjalpë buzësh, rroll-on buzësh dhe produkte të tjerë të kujdesit për buzët, të formuluara për të ndihmuar në trajtimin e buzëve të thata. E keni dëgjuar bujën e Balsamit të Buzëve Born Lippy??? Nuk është vetëm shërbim për buzët! Një hit ushqyes do të ndihmojë që buzët tuaja të duken të shëndetshme. Një tjetër I preferuar me fruta, Lip Juicers tanë do t'i japin buzëve një goditje hidratimi dhe përfundim të butë mëndafsh. E fundit por jo më pak e rëndësishmja, produkti ynë miqësor për xhepat, Gjalpi i Buzëve me Kokos - i pasuruar me mirësinë e gjalpit të sheas të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë. Na jepni një puthje!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
LËKURA E THATË
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
3.20€
4.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
VEGAN
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
BALSAM MBROJTËS PËR BUZËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
PËR BUZË SHUMË TË THATA
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
KUJDES PËR BUZËT
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
USHQEN DHE MBRON
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Total: 13
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të thatë
3.20€
4.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
BALSAM MBROJTËS PËR BUZËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
KUJDES PËR BUZËT
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
USHQEN DHE MBRON
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR BUZËT
5.60€
7.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave