Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Scrub-e dhe Eksfoliues
Të freskët. Të pastër. Kështu do të ndiheni pasi të përdorni një nga scrub-et tona të fytyrës, eksfoliuesit ose peels. Është një hap i rëndësishëm në rutinën tuaj për të ndihmuar që lëkura të duket e lumtur dhe e shëndetshme. Pavarësisht nga lloji i lëkurës suaj, zbuloni eksfoliuesit më të mirë të lëkurës dhe larësit më të mirë eksfoliues për ju. Lëkura akneike? Provoni Maskën tonë Pastruese 3-në-1 p Tea Tree 3-in-1 Wash Scrub Mask. Dëshironi që lëkura të duket më shkëlqyese? Drops of Youth™ Youth Liquid Peel është bërë për ju. Dhe për të ndihmuar në luftimin e lëkurës së yndyrshme, ne sugjerojmë të përdorni një scrub fytyre për lëkurën, Eksfoliuesi ynë me Alga për Pastrimin e Poreve ka emrin tuaj.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
50%
Për lëkurë pa jetë
11.00€
22.00€
Shto në shportë
50%
eksfoliues
9.00€ - 23.00€
18.00€ - 23.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
PASTRIM NGA NDOTJES
16.80€
21.00€
Shto në shportë
20%
ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË
5.60€ - 18.00€
7.00€ - 18.00€
Shto në shportë
20%
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
10.40€
13.00€
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
50%
Për lëkurë pa jetë
11.00€
22.00€
Shto në shportë
50%
eksfoliues
9.00€ - 23.00€
18.00€ - 23.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
PASTRIM NGA NDOTJES
16.80€
21.00€
Shto në shportë
20%
ZBUTË DHE PASTRON LËKURËN E THATË
5.60€ - 18.00€
7.00€ - 18.00€
Shto në shportë
20%
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
10.40€
13.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave