Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Maska Fytyre
Asnjëherë mos i nënvlerësoni kënaqësitë e thjeshta që të jep vendosja e një maske në fytyrë. Të lodhur? Keni akne? Të mërzitur? Pak kujdes është i domosdoshëm. Përdorimi i një maske për fytyrën, ose dy nëse ju pëlqen, nuk është vetëm relaksues, por edhe një hap i shkëlqyeshëm i kujdesit për lëkurën. Ju kemi mbuluar me maska për fytyrën, maska vegane dhe maska për fytyrën që i përshtaten një spektri të llojeve të lëkurës. Të preferuarat tona? maska Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask, Maska e natës Tea Tree Anti-Imperfection Night Mask dhe Maska Hidratuese me Trëndafila Britanikë. Lexoni këshillat tona kryesore për të gjetur maskën tuaj të përsosur të lëkurës në Përfitimet e Maskave të Fytyrës.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
6.40€ - 17.60€
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
19.20€
24.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë me pore të bllokuara
6.40€ - 17.60€
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
6.40€ - 17.60€
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
10.40€
13.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Total: 22
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
6.40€ - 17.60€
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
10.40€
13.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidratuar
6.40€ - 17.60€
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
6.40€ - 17.60€
8.00€ - 22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave