Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Serume & Locione Esenciale
Thuaj përshëndetje për një nxitje të shkëlqyer në një shishe të vogël. Pika të vogla kënaqësie, serumet, vajrat dhe esencat tona të fytyrës ndihmojnë me të gjitha llojet e përfitimeve të kujdesit të lëkurës, pavarësisht nga lloji i lëkurës suaj. Duke qenë ndërmjet hapave tuaj tonifikues dhe hidratues, vajrat tanë më të mirë të fytyrës ndihmojnë në rritjen e parasë. Shtoni në rutinën tuaj të përditshme serumin për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C, të forcuar me fuqinë e bakuchiolit për lëkurë të njëtrajtshme dhe me shkëlqim. Pse të mos provoni serumin vegan për fytyrën, Edelweiss Daily Serum Concentrate, për të ndihmuar në përmirësimin e strukturës dhe shkëlqimit të lëkurës. Serume sublime hidratuese – po ju lutem!
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
50%
Për lëkurë që duket më e freskët
14.50€ - 35.00€
29.00€ - 35.00€
Shto në shportë
20%
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
9.60€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të yndyrshme
9.00€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
HIDRATIM DERI NË 30 ORË • ACID HIALURONIK, VITAMIN E DHE VAJ I FARËS SË MJEDRËS ME ORIGJINË NATYRALE • TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të maturuar
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
MBRONË LËKURËN NGA PAPASTËRTIT
24.00€ - 40.00€
30.00€ - 40.00€
Shto në shportë
20%
MJET PËR FYTYRËN
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
Mbrojtje ndaj Diellit
16.00€ - 25.00€
20.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidratuar
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
11.20€
14.00€
Shto në shportë
Total: 16
Faqe:
Të rekomanduara
50%
Për lëkurë që duket më e freskët
14.50€ - 35.00€
29.00€ - 35.00€
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të yndyrshme
9.00€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të maturuar
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
Mbrojtje ndaj Diellit
16.00€ - 25.00€
20.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidratuar
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
28.00€ - 40.00€
35.00€ - 40.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave