Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Larësa & Tonera
Pra, kështu është çështja: larësit dhe tonerët janë të rëndësishëm, shumë të rëndësishëm. Edhe nëse nuk bëni makeup çdo ditë, lëkura jonë është e ekspozuar ndaj papastërtive çdo ditë. Gama jonë e pastruesve dhe tonerave më të mirë të lëkurës janë formuluar duke pasur parasysh këtë. Së pari, pastrohuni. Pastrohuni dhe rifreskoni lëkurën tuaj duke përfshirë një nga larësit e butë, kremozë të fytyrës, larësit shkumues të fytyrës dhe pastruesit e makeup-it të syve në rutinën tuaj të kujdesit së lëkurës në mëngjes. Provoni Tea Tree Skin Clearing Foaming për pastrim total. Më pas, vendosni një nga tonerat tanë të fytyrës në lëkurën tuaj, në mënyrë që të përgatitet dhe të jetë gati për një krem hidratues. Pastroni. Tonifikoni. Hidratoni. Përsëriteni. Çdo ditë.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
4.80€ - 12.80€
6.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, ME NJOLLA | MATIFIKUES | VEGANE
3.20€ - 12.80€
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
E PASUR ME VITAMIN E & VAJ TË FARËS SË MJEDRËS • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGANE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
I ASHPËR NË GRIMIN E SYVE, I BUTË NË LËKURË
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E NDJESHME
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Total: 26
Faqe:
Të rekomanduara
20%
E PASUR ME VITAMIN E & VAJ TË FARËS SË MJEDRËS • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGANE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
Largon papastërtitë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
10.40€
13.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave