Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Hidratues me SPF
Pavarësisht motit, duhet të vendosni SPF çdo ditë. Është e vërtetë, edhe kur është me re. Edhe nëse vështirë se dilni jashtë. Edhe kur po dilni për drekë. Dhe është shumë e lehtë të kombinosh kujdesin për lëkurën me SPF. Zbuloni kremrat hidratues me SPF që jo vetëm që do të hidratojnë lëkurën, por gjithashtu ndihmojnë në zvogëlimin e ekspozimit ndaj rrezeve të dëmshme UVA dhe UVB. Kemi një numër të konsiderueshëm të kremrave SPF për të zgjedhur, duke përfshirë: Aloe Soothing Moisture Lotion SPF15 PA ++, Vitamin E Moisture Protect Emulsion SPF 30 PA +++, Instaglow CC Cream SPF20 PA +++ dhe Skin Defense Multi-Protection Face Mist SPF30 PA +++. Koha për të gjetur mikun tuaj më të ri hidratues me SPF për lëkurën tuaj.
Filtro
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
SPF 50 PA+++
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
20%
SPF 50 PA+++
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave