Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Kremra fytyre & Hidratues
Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është të qëndrojmë të hidratuar, por çfarë ndodh me lëkurën tuaj? Gama jonë e kremrave hidratues për fytyrën është formuluar për t'i dhënë lëkurës tuaj atë që i nevojitet për t'ju ndihmuar të dukeni dhe ndjeheni më së miri. Kremrat tanë të natës dhe të ditës pasurohen me një sërë përbërësish të frymëzuar nga natyra. Provoni Roots of Strength ™ për t’ju ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave të imëta, ose Kremin tonë të ditës Aloe Soothing për lëkurën e ndjeshme. Nëse hidratimi është ajo që dëshironi, zgjidhni nga linja jonë e Vitaminës E. Dhe për lëkurën e kombinuar? Ne rekomandojmë linjën e algave të detit për t'ju ndihmuar të arrini ekuilibrin e duhur. Dëshironi të mësoni se si ta mbani llojin e lëkurës tuaj të lumtur? Lexoni udhëzuesin tonë për hidratuesit më të mirë të fytyrës.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E LODHUR
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
30%
Për lëkurë pa jetë
15.40€
22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim kremoz
27.20€
34.00€
Shto në shportë
50%
Balancues dhe matifikues
9.50€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E LËKURËS
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË MIRËMBAJTJEN E BARRIERËS NATYRALE TË LËKURËS
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
8.80€
11.00€
Shto në shportë
Total: 27
Faqe:
Të rekomanduara
30%
Për lëkurë pa jetë
15.40€
22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim kremoz
27.20€
34.00€
Shto në shportë
50%
Balancues dhe matifikues
9.50€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
25.60€
32.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim natyral
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
11.20€
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave