Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Lëkura Sensitive
Kjo është për të gjithë shpirtrat e ndjeshëm kudo. Dhe me këtë, nënkuptojmë lëkurën tuaj të thatë dhe të ndjeshme. Nëse keni lëkurë të ndjeshme, atëherë e dini si është: lëkura e thatë dhe që kruhet nuk është aq argëtuese. Por lajmi i mirë është që ju jeni në vendin e duhur. Spoiler: ju jeni gati të takoni mikun tuaj të ri më të mirë. Linja jonë e kujdesit për lëkurën me Aloe ka kremin hidratues të përsosur për lëkurë të ndjeshme, Një margaritar i fundit i mençurisë, Kremi Hidratues me Vitaminë E në gamën tonë të vitaminës E është kremi më i mirë për fytyrën me lëkurë të ndjeshme. E shikoni? Nuk është aq keq. Mësoni si ta doni lëkurën tuaj me udhëzuesin tonë të Lëkurës së Ndjeshme.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
18.00€
Shto në shportë
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
9.00€
Shto në shportë
I ASHPËR NË GRIMIN E SYVE, I BUTË NË LËKURË
10.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E NDJESHME
12.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
SET DHURATA PËR KUJDESIN E LËKURËS
35.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË NDJESHME
15.00€
Shto në shportë
PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME
5.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
TE RIPERDORUESHME
15.00€
Shto në shportë
Total: 13
Faqe:
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
18.00€
Shto në shportë
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
9.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E NDJESHME
12.00€
Shto në shportë
PËR LËKURËN E YNDYRËSHME
12.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË NDJESHME
15.00€
Shto në shportë
PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME
5.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
5.00€
Shto në shportë
TE RIPERDORUESHME
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave