Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Xhel Dushi & Larësa Trupi
Fërkohuni me shampo të dushit dhe kremra tona. Tani vegan dhe i pasuruar me të paktën 90% përbërës të origjinës natyrale, duke përfshirë aloe vera organike të tregëtisë së ndershme të Shoqërisë nga Meksika. Përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, ato lënë lëkurën të ndihet e butë dhe e pastër. Filloni ditën tuaj me shampo tonë të freskët me grejpfrut rozë dhe të relaksoheni me kremën tonë të butë për dush me shea.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për lëkurë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PASTRONI DHE FRESKONI LËKURËN TUAJ
6.40€ - 18.00€
8.00€ - 18.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme
6.40€ - 18.00€
8.00€ - 18.00€
Shto në shportë
50%
4.00€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PASTRUES GJENTIL
2.80€ - 8.00€
3.50€ - 8.00€
Shto në shportë
20%
PASTRO DHE ZBUTË LËKURËN
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E YNDYRËSHME
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E FRESKËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
5.60€ - 18.00€
7.00€ - 18.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER TRUPIN
48.00€
60.00€
Shto në shportë
Total: 40
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
50%
4.00€
8.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E FRESKËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
Aromë e freskët
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
2.80€ - 8.00€
3.50€ - 8.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Pastrues intensiv
11.20€
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave