Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Bath bombs & bubbles
Pushoni, çlodhuni. Këtu është një dhuratë e vogël kohe dhe hapësire - është thjesht gjëja që ju nevojitet. Lëreni mendjen tuaj të arratiset dhe të thithë qetësinë e ëmbël me bombat tona të banjës dhe përzierjet e banjës me flluska. Jeni të mirëpritur. Kthejeni banjën e përulur në një sesion luksoz spa-je me linjën tonë të shkumave të banjës dhe flluskave të banjës. Thith streset e ditës me përzierjen tonë Berry Bath Blend, Mango Bath Blend ose Pear Bath Blend. Angazhoni shqisat tuaja me arrë kokosi të butë, mango frutore ose aroma lulesh moringa me koleksionin tonë të bath bombs me flluska.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
3.20€
4.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
AROMË FRESKUESE
3.20€
4.00€
Shto në shportë
20%
VEGAN
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
2.16€
2.70€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
Total: 11
Të rekomanduara
20%
3.20€
4.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
VEGAN
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
2.16€
2.70€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave