Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Vajra Trupi & Vajra Masazhe
Vajrat e trupit dhe të masazhës janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të rikrijuar një përvojë masazhi trupi të ngjashëm me banjën në shtëpi. Do të gjeni vajra të thatë të trupit për ushqim dhe shkëlqim, shkrirje masazhi të përsosur për vetëkujdes në një të dielë dhe vajra esencialë nga sfera jonë Wellness për t'i përdorur si pjesë e rutinave tona të gjumit, nxitjes ose frymëmarrjes.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
AROMË E ËMBËL
17.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR ÇDO TIP LEKURE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
PËR ÇDO TIP LEKURE
6.00€
12.00€
Shto në shportë
50%
ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE
7.00€
14.00€
Shto në shportë
30.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR ÇDO TIP LEKURE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
18.00€
Shto në shportë
Total: 11
Të rekomanduara
15.00€
Shto në shportë
50%
PËR ÇDO TIP LEKURE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
PËR ÇDO TIP LEKURE
6.00€
12.00€
Shto në shportë
50%
ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE
7.00€
14.00€
Shto në shportë
30.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
50%
PËR ÇDO TIP LEKURE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave