Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Kujdesi i Trupit Vegan
Kërkimi juaj për produkte vegane për trupin sapo u lehtësua shumë. Nga kujdesi për trupin vegan, sapuni vegan, kremrat hidratues veganë, larësit e trupit veganë, ne kemi rutinën e kujdesit për trupin tuaj të mbuluar deri në majë të këmbës. Provoni sapunin tonë shumë të dashur me Moringa - një sapun vegan që bën shumë shkumë në dush, i pasuruar me vajin e farës moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe i formuluar për t'u kujdesur për lëkurën tuaj. Dhe për shkak se hidratimi është i domosdoshëm, ne kemi shumë të mira hidratuese për të zgjedhur. Nëse jeni pas lumturisë me aromë tropikale, provoni Jogurtin tonë për trupin me Mango, ose për diçka më të qetë provoni Gjalpën tonë Shea 100% Natyral. Rezervoni banjën tuaj plot me produkte vegane për çdo rast.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
12.00€
15.00€
Shto në shportë
30%
PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE
18.90€
27.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË SHUMË TË THATË
14.40€
18.00€
Shto në shportë
Total: 7
Të rekomanduara
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
12.00€
15.00€
Shto në shportë
30%
PËRMBAN 100% VAJRA TË DOMOSDOSHME NATYRALE
18.90€
27.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË SHUMË TË THATË
14.40€
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave