Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Sapunë
"Nëse jeni në ekipin e sapunëve, jeni me fat. Kemi një sërë sapunësh dhe sapunësh eksfoliuesish për trupin që do të zgjojnë rutinën tuaj të dushit. Nga sapuni ynë frutor Pink Grejpfrut te sapuni eksfoliues me aromë freskuese Fuji Green Tea ™, sapunët tanë luksozë do të ndihmojnë lëkurën tuaj të ndjehet e ringjallur, e energjizuar dhe e pastruar. Blini në linjën tonë të kënaqësive të thjeshta me sapunë. Këshilla kryesore e The Body Shop: pas larjes në dush me sapun, mbështilluni në një Gjalpë Trupi nga linja jonë indulgjente. Provoni Gjalpin tone të Trupit me Qumësht Bajameje dhe Mjalt Qetësues dhe Rigjenerues ose Gjalpin e Trupit të Kokosit për një dozë hidratuese të mirësisë së arrave. Best Seller"
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
SAPUN
4.00€
5.00€
Shto në shportë
Total: 7
Të rekomanduara
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
SAPUN
4.00€
5.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave