Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Deodorantë rroll-on & antiperspirantë
Kur e mendoni, sqetullat tuaja meritojnë të njëjtën dashuri si pjesa tjetër e trupit. Deodorantët e The Body Shop janë formuluar që të kujdesen për sqetullat tuaja: për ata që hedhin duart lart në momentet e gëzimit (të gjithë e kemi një këngë), për atë sprint për të kapur autobusin, dhe për të mos harruar ato përqafime që ju pëlqen të jepni. Deodoranti ynë Aloe Caring Roll-On përmban aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë (me ju e kemi, lëkurat e ndjeshme). Dashamirët e aromës së myshkut? Provoni Deodorantin tonë White Musk® Sport Anti-Perspirant. Dhe deodorant për burra? Provoni deodorantin tonë Maca Root & Aloe Freh Kick.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
AROMË E FRESKËT FLORALE
7.00€
Shto në shportë
AROMË AGRUME
7.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
8.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
6.00€
Shto në shportë
Aroma e thellë e myshkut
7.00€
Shto në shportë
Total: 5
Të rekomanduara
AROMË E FRESKËT FLORALE
7.00€
Shto në shportë
AROMË AGRUME
7.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të thatë
8.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
6.00€
Shto në shportë
Aroma e thellë e myshkut
7.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave