Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Aksesorë dhe Vegla
Lustrues trupi? Limë këmbësh? Rrjetë Eksfoliuese Dushi? Pak përkëdhelje për trupin nuk ka lënduar kurrë askënd. Dhe të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është, të lëmë mënjanë pak kohë për kujdesin ndaj vetes. Përgatitni trupin tuaj në përsosmëri me linjën tonë të mjeteve dhe aksesorëve të banjës dhe dushit. Këtu do të gjeni gjithçka, nga sfungjerët e banjës (ose sfungjerët e dushit nëse preferoni) te pastruesit e trupit për dush te lidhëset e flokëve të dushit - të gjitha perfekte për ritualet tuaja të vetë-kujdesit. Po kërkoni diçka për duar të etura? Qetësoni lëkurën e thatë me Dorezat Hidratuese për një trajtim të bukur dhe luksoz. Mos harroni qirinjtë!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Dhurate Festive
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
21.84€
27.30€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
SPA
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Eksfolijim i rregullt
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Total: 25
Faqe:
Të rekomanduara
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Delikate
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave