Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Kujdesi i Këmbëve
Edhe këmbët kanë nevojë për dashuri. Ato e meritojnë atë në fund të fundit, duke ju çuar këtu, atje dhe kudo. Trajtoni këmbët tuaja me linjën tonë të kujdesit për këmbët të mbushur me banja indulgjente këmbësh, scrub-e këmbësh, kremra masazhi për këmbët dhe më shumë. Rifreskoni gishtërinjtë e lodhur me produkte këmbësh siç është Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue, ose trajtoni lëkurën e thatë dhe të ashpër me Limën tonë të Këmbëve dhe Hemp Hard-Working Foot Protector. Së shpejti do të ndiheni sikur po ecni në ajër. Produktet tona të kujdesit për këmbët janë mënyra perfekte për të siguruar që po ndjeheni të përkëdhelur nga koka te këmbët. Pastaj kthehuni atje jashtë, keni vende për të shkuar.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
24 orë hidratim i thellë
15.00€
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
12.00€
Shto në shportë
Për këmbë aktive
10.00€
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
12.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
24 orë hidratim i thellë
15.00€
Shto në shportë
Aromë e freskët
10.00€
Shto në shportë
Për këmbë aktive
10.00€
Shto në shportë
Total: 8
Të rekomanduara
24 orë hidratim i thellë
15.00€
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
12.00€
Shto në shportë
Për këmbë aktive
10.00€
Shto në shportë
Për këmbë të lodhura
12.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
24 orë hidratim i thellë
15.00€
Shto në shportë
Aromë e freskët
10.00€
Shto në shportë
Për këmbë aktive
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave