Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Jogurte Trupi
Filloni orën. Në pak sekonda të mëndafshta, Jogurtët e Trupit do ta kenë bërë lëkurën tuaj të shëndetshme dhe të hidratuar. Ne e dimë që jeni të zënë. Ne e dimë që nuk keni kohë të merreni me një krem hidratues ngjitës. Dhe ne e dimë që ju intereson ajo që vendosni në lëkurën tuaj. Kjo është arsyeja pse ne krijuam këtë gamë të Jogurtëve Veganë të Trupit, përthithen shpejt, janë të dashur për lëkurën, për të gjitha llojet e lëkurës. Përhapini ata mbi lëkurë të lagur dhe shijoni hidratim për 48 orë. Zgjidhni nga jogurtët tanë të trupit të frymëzuar nga natyra, nga Qumështi i Bajameve, Mangoja dhe Luleshtrydhet te Trëndafili Britanik, Moringa dhe Grejpfruti Pink. Ata vijnë erë aq mirë sa ndjehen.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Për lëkurë normale në të thatë
14.00€
Shto në shportë
HIDRATUES TRUPI
14.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE NË TË THATË
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE NË TË THATË
14.00€
Shto në shportë
24 ORË HIDRATM
14.00€
Shto në shportë
24 ORË HIDRATM
14.00€
Shto në shportë
Total: 9
Të rekomanduara
Për lëkurë normale në të thatë
14.00€
Shto në shportë
HIDRATUES TRUPI
14.00€
Shto në shportë
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE NË TË THATË
14.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE NË TË THATË
14.00€
Shto në shportë
24 ORË HIDRATM
14.00€
Shto në shportë
24 ORË HIDRATM
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave