Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Ndriço Lëkurën e Lodhur
Një hap i madh drejt fitimit të lëkurës së ndritshme është gjetja e kujdesit të duhur për lëkurën. Për fat të mirë, produktet tona me Vitaminë C dhe Oils of Life™ janë këtu për t'ju ndihmuar. Lëkura e lodhur shpesh kërkon vetëm një nxitje hidratimi dhe nëse jeni lodhur së dukuri ... të lodhur, atëherë është koha të takoni miqtë tuaj. Nga Hidratuesi ynë i Rritjes së Shkëlqimit me Vitaminë C te Kremrat Intensivisht Revitalizuese Oils of Life™, ne kemi një koleksion të tërë produktesh për të ndihmuar në transformimin e lëkurës pa jetë. Lëreni lodhjen pas dhe filloni përsëri me rutinën tuaj të re dhe të fuqishme të kujdesit për lëkurën.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E LODHUR
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
MJET PËR FYTYRËN
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
19.20€
24.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidruar
18.40€
23.00€
Shto në shportë
Total: 14
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR LEKURE TË NDJESHME
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
MJET PËR FYTYRËN
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
19.20€
24.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidruar
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
TE RIPERDORUESHME
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR NJË LËKURË MË TË BUTË
5.60€
7.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave