Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Lëkura e Yndyrshme me Tendencë Akneike
Ne e dimë që lëkura e yndyrshme dhe aknet shkojnë së bashku si bizelet në një mashurkë, kështu që kemi një gamë të produkteve të kujdesit të lëkurës për të ndihmuar shenjat e betejës kur vendosin të paraqiten në festë. Na konsideroni rojet tuaja të lëkurës së yndyrshme. Gama jonë me Tea Tree ndihmon në zgjidhjen e problemeve të shkaktuara nga lëkura e yndyrshme. Provoni vajin tonë Tea Tree për të ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së akneve. Larësi ynë Skin Clearing Facial Wash është formuluar për të ndihmuar në heqjen e papastërtive. I freskët si një margaritë. Keni nevojë për një krem hidratues për lëkurën e yndyrshme? Hidratuesi ynë Tea Tree In-Control Hydrator është i duhuri për ju. Për më shumë këshilla, lexoni udhëzuesin tonë për lëkurën akneike.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
4.80€ - 14.00€
6.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, ME NJOLLA | MATIFIKUES | VEGANE
4.80€ - 14.00€
6.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
ZVOGËLON DUKSHËM NJOLLAT BRENDA NATËS | PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PASTRUES |VEGAN
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
TE RIPERDORUESHME
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Total: 14
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
TE RIPERDORUESHME
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
LËKURË TË YNDYRËSHME DHE KOMBINUAR
10.40€
13.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E KOMBINUAR DHE LËKURËN E YNDYRËSHME
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave