Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Lëkura e Thatë dhe e Dehidratuar
A e dini se ka një ndryshim midis lëkurës së thatë dhe asaj të dehidratuar? Lëkurës së thatë i mungon yndyra ndërsa lëkurës së dehidratuar i mungon uji. Për lëkurë të thatë, ne rekomandojmë që të provoni Vajin tonë Rigjenerues Intensiv të Fytyrës Oils of Life™ Rev në mëngjes - ai shkrihet, duke ju lënë një përfundim të këndshëm të butë kadifeje. Pa ndjesi ngjitëse. Vetëm lëkurë e hidratuar, me pamje të shëndetshme. Ne gjithashtu rekomandojmë Kremin tonë Hidratues Intensiv me Vitaminë E, i cili është një kombinim i zgjuar i vitaminës E dhe vajit të farave të mjedrës. Ky kombinim i butë i jep lëkurës deri në 72 orë hidratim freskues. Për ata me lëkurë të dehidratuar, merrni Kremin tonë ikonik me Vitaminë E, i cili ndihmon në rivendosjen e hidratimit dhe mbajtjen e H20 shumë të nevojshëm. Vitamina E e përzier me vajin e farave të mjedrës dhe acidin hialuronik, bën një grusht të etur kundër dehidratimit. Rezultati? Lëkura elastike me erë të ëmbël dhe të kënaqshme.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€ - 25.00€
18.00€ - 25.00€
Shto në shportë
30%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
4.90€ - 14.00€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
HIDRATIM DERI NË 30 ORË • ACID HIALURONIK, VITAMIN E DHE VAJ I FARËS SË MJEDRËS ME ORIGJINË NATYRALE • TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
22.00€
Shto në shportë
25%
Vegan
16.50€
22.00€
Shto në shportë
E PASUR ME VITAMIN E & VAJ TË FARËS SË MJEDRËS • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGANE
12.00€
Shto në shportë
NEUTRALIZON TONIN E LËKURËS
22.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
NDIHMON NË RIPARIMIN E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS
25.00€
Shto në shportë
Total: 25
Faqe:
Të rekomanduara
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
12.60€
18.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
12.00€
Shto në shportë
25%
Vegan
16.50€
22.00€
Shto në shportë
E PASUR ME VITAMIN E & VAJ TË FARËS SË MJEDRËS • PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS • VEGANE
12.00€
Shto në shportë
PËR LEKURË TË KOMBINUAR
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR LËKURË TË NDJESHME
10.50€
15.00€
Shto në shportë
TE RIPERDORUESHME
15.00€
Shto në shportë
Anti - Pollution
19.00€
Shto në shportë
Për lëkurë të dehidruar
25.00€
Shto në shportë
50%
NDIHMON PËR T'U MBROJTUR NGA NDOTJA DHE PASOJAT E DRITËS BLU
9.00€
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave