Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Fondatina & Korrektorë
Ne e dimë se gjithçka ka të bëjë me bazën, por një look ‘cakey’ është një jo. Përgjigja jonë për një përfundim të freskët dhe të patëmetë përfshin bazën tonë të fytyrës All-in-One dhe Fondatintën Fresh Nude Foundation. Dhe nëse jeni pas një pudre të lehtë për fytyrën, provoni Loose Face Powder për të vendosur makeup-in dhe për të matifikuar lëkurën. Rrathë të zinj? LInja jonë e fondatintave dhe korrektorëve do të bëjë punën e vështirë në vendin tuaj. Provoni Korrektorin tonë All-In-One për një aplikim të butë mëndafshi për të mbuluar shenjat e të gjitha ZZZ-ve që ju kanë shpëtuar. Dhe kur shfaqen akne të padëshiruara, ne rekomandojmë Korrektorin tonë të vogël, por të fuqishëm Matte Clay.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Vegan
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
Pamje me shkëlqim të shëndetshëm
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Total: 7
Të rekomanduara
20%
Vegan
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
Pamje me shkëlqim të shëndetshëm
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave