Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Makeup
Ne dëshirojmë të mendojmë se makeup-i ka të bëjë me rritjen e bukurisë tuaj natyrore, duke e theksuar atë, duke shtuar ngjyrë. Në thelb, ne jemi këtu për t’ju vënë në qendër të vëmendjes, në rastin tuaj më të mirë, në një ballo. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të shpreheni ose thjesht kënaqni pamjen tuaj natyrale me diçka shtesë, makeup-i jonë i frymëzuar nga natyra është këtu për ju. Ndërtoni një çantë kozmetikë plot me buzëkuqë me pigment të lartë dhe balsam buzësh të butë si gjalp. Zgjidhni primer-at dhe gjërat kryesore të domosdoshme si Instablur ™ Primer ose linja e fondatintave tona, nga fondatinta jonë e lehtë dhe hidratuese Fresh Nude te mbulimi i plotë i Matte Clay. Fytyra u mbarua, rritni nivelin e syve me maskara-n tonë për ngritje dhe zgjatje (e keni provuar Happy Go Lash? Ne jemi të fiksuar) dhe penela sysh të lëngshëm, xhel dhe laps për të vijëzuar, theksuar dhe sfumuar rrugën tuaj drejt përsosjes.
Filtro
Kategoria
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Vegan
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim vezullues
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për ngjyrë me impakt të lartë
7.60€ - 10.00€
9.50€ - 10.00€
Shto në shportë
20%
Për një shkëlqim që thekson nxirrjen
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
EYELINER I LËNGSHËM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR FIJE MË TË PLOTA
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
Total: 80
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Përfundim mat
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Për shumë shkëlqim
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për një përfundim mat
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave