The Body Shop Kosovo

Joy & Jasmine Body Mist

Joy & Jasmine Body Mist

0/5
0 Mendime

Erë e pabesueshme e Krishtlindjeve me Mistin tonë aromatizues nga Joy & Jasmine.

Një aromë festive e edicionit të veçantë, e pasuruar me ekstrakt jasemini nga India dhe nota të gëzueshme të luleve të portokallit, trëndafilit dhe jaseminit sensual. Kjo aromë e freskët, e lehtë dhe me lule është e garantuar për t’ju dhënë ndjesinë e Krishtlindjeve.

Spërkateni në të gjithë trupin. Thjesht futeni në çantën tuaj të dorës ose sirtarin e tavolinës për të rifreskuar ato ndjenjat e Krishtlindjeve kudo që të jeni.

Trajtojeni veten, dhuroni për Krishtlinjde ose dhuroni si një surprizë Secret Santa.

  • Mist aromatizues
  • Aromë e freskët, e lehtë me lule
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Spastroje

Si përdoret

  1. Spërkateni në trup
  2. Erë festive e ëmbël.
  3. Ndiheni të freskuar menjëherë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Joy & Jasmine Body Mist

Alcohol Denat.(67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Alcohol, Linalool, Eugenol, Nyctanthes Arbor – Tristis Flower Extract, Phenoxyethanol, Denatonium Benzoate, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 42090/Blue 1.

My Review for Joy & Jasmine Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.